Kanapa Chesterfield - czy warto?

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 11:58 am

Cześć wam :) Mam pytanko do was, bo widzicie, od jakiegoś czasu jestem absolutnie zakochana w kanapie Chesetfield. Pewnie ją kojarzycie, bo od jakiegoś czasu ten model jest niemal na każdym zdjęciu na insta, czy pintereście. Ma ktoś z was taką kanapę? Polecacie ogólnie? bo wiecie, takie modele są w sumie stosunkowo drogie, ale jestem w stanie wydać pieniążki na ten design :D pytanie tylko, czy to w ogóle się opłaca, czy mebel jest trwały i wygodny, bo nie chodziłam jeszcze po sklepach stacjonarnych. Pozdrawiam :D
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:04 pm

dziewczyny ja nie wiem co wy macie z tym cheserfieldem... to przeicez zwykla kanapa, a wszystkie zachwycacie jakby to bylo nie wiadomo co. moja tak samo ciagle mi opowiada, jak to sie jej podoba. dobrze ze nie mamy miejsca w domu, bo inaczej juz by pewnie stala :lol:
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
rude_dude234
Posty: 49
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:30 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:07 pm

Dzień dobry :) moja koleżanka ma tą kanapę u siebie w salonie. Ile razy ją odwiedziłam, to zawsze mi się podobała!! Bardzo ładny mebel, ale trwałość chyba zależy głównie od materiału obicia. Ja tam się nie znam, ale generalnie takie meble chyba lepiej kupować w sprawdzonych sklepach, bo szkoda przyoszczędzić, a później żałować :x
"Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:13 pm

O właśnie! rude_dude234 może Pani powiedzieć mi coś więcej? może chociaż czy jest wygodna, albo materiał przyjemny w dotyku, albo gdzie kupowała i jak dawno??? Ja teraz zauważyłam, że przez wirusa wszyscy zaczeli oszczędzać na materiałach w sklepach i boję się, że kupię coś, co mi się po chwili rozleci :evil:
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
rude_dude234
Posty: 49
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:30 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:21 pm

Haha, ogólnie to nie mam za bardzo co opowiadać, bo to nie moja kanapa. Ale generalnie to pamiętam, że zawsze było mi na niej wygodnie jak siadałam :twisted: to zresztą i tak zależy pewnie od producenta. co ja mogę powiedzieć na pewno to to, że chesterfieldy na pewno są przeznaczone do pokoi o dużych metrażach. te meble są ogromne! zwłaszcza boki, te podłokietniki. i generalnie to zazwyczaj kanapy mają dość spore gabaryty, więc małe mieszkanko na pewno odpada :mrgreen:
"Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"

Awatar użytkownika
rude_dude234
Posty: 49
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:30 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:22 pm

a w ogóle to mogę ci podać namiary na priv do koleżanki, to sama ją spytasz :)
"Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:24 pm

o! byłoby super. Jak koleżanka nie ma nic przeciwko to miałabym parę pytań. napisałam do Pani wiadomość
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Alka80
Posty: 14
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:27 pm

Witam drogie Panie ;) Ja przymierzałam się do kupna tej kanapy i nawet odwiedziłam sklep, ale jak ją zobaczyłam, to stwierdziłam, że to absolutnie nie na moje mieszkanie (metraż). Niestety wydaje mi się, że ten model sprawdzi się tylko w sporym mieszkaniu w kamienicy, czy willi...
Bu­dowa mostów to naj­lep­szy pre­tek­st do te­go, aby nie próbo­wać za­sypy­wać dzielących ludzi przepaści.

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:31 pm

A wie Pani, że trafiła Pani w punkt? :lol: haha. ja właśnie zawsze chciałam mieć mieszkanie w kamienicy, no to mam. I wcale nie jest takie łatwe do zaaranżowania jak się wszystkim wydaje!!! Duża przestrzeń - duże wyzwania. Właśnie dlatego chcę chesterfilda, bo ta kanapa doskonale komponuje się z moim wymarzonym art deco :D ale wiadomo. inaczej to wygląda, jak się przegląda w internecie i szuka inspiracji, a inaczej urządza się to samemu...
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Alka80
Posty: 14
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:34 pm

a to w takim razie zazdroszczę bardzo :) myślę jednak, że skoro ma Pani problem z wykończeniem wnętrza to proponuję skorzystać z pomocy dekoratora. niby szkoda kasy, ale z drugiej strony, jak się pomyśli, to przy takim mieszkaniu chyba warto :) szkoda marnować potencjał
Bu­dowa mostów to naj­lep­szy pre­tek­st do te­go, aby nie próbo­wać za­sypy­wać dzielących ludzi przepaści.

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:38 pm

nawet zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, żeby wziąć dekoratora, natomiast póki co badam rynek :) ja w ogóle uwielbiam to, że przy aranżacjach można sporo mieszkać i na bieżąco zmieniać... Jak wprowadzam do domu jakieś nowe dekoracje, czy nawet doprowadzę do porządku bałagan, to od razu czuję się o niebo lepiej :P
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:41 pm

Polecam serdecznie dekoratora. JAk się trafi na dobrego, to można naprawdę wiele zdziałać 8-) ja brałam do swojego domu, a jestem z Warszawy. Jakby co to mogę polecić na priv
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Kanapa Chesterfield - czy warto?

czw wrz 23, 2021 12:42 pm

matov_car napisałam
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości