Puste ściany. Jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 8:26 am

Cześć,
Razem z mężem przeprowadziliśmy remont generalny całego mieszkania. Całe szczęście mam wolną rękę do urządzenia salonu! Chciałabym żeby był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Wszystkim koleżankom ma po prostu opaść szczęka jak mnie odwiedzą!
Jakieś fajne, niecodzienne pomysły?
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

Awatar użytkownika
barbara86
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:46 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 8:30 am

Ula.Ginter
Najważniejsza porada będzie taka: ten salon ma się podobać Tobie, a nie koleżankom! Przecież sama najlepiej wiesz, co chcesz mieć we WŁASNYM salonie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 8:35 am

barbara86 pisze:
śr sie 28, 2019 8:30 am
Ula.Ginter
Najważniejsza porada będzie taka: ten salon ma się podobać Tobie, a nie koleżankom! Przecież sama najlepiej wiesz, co chcesz mieć we WŁASNYM salonie.
Pozdrawiam
Szukam inspiracji, każdy może wpaść na coś fajnego.
Ponawiam pytanie, ktoś widział jakieś fajne, nietypowe aranżacje?
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

Awatar użytkownika
guzik_ilona
Posty: 32
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:53 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 8:42 am

Hejka!
Ostatnio widziałam piękne fototapety. Były mega realistyczne. Może to Ci się spodoba? Jak wybierzesz sobie dobry wzór to może wypalić. Ewentualnie można standardowo skusić się na jakieś ładne obrazy, to zawsze wygląda dobrze ;)
Uwielbiam koty.

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 8:57 am

guzik_ilona pisze:
śr sie 28, 2019 8:42 am
Hejka!
Ostatnio widziałam piękne fototapety. Były mega realistyczne. Może to Ci się spodoba? Jak wybierzesz sobie dobry wzór to może wypalić. Ewentualnie można standardowo skusić się na jakieś ładne obrazy, to zawsze wygląda dobrze ;)
Fototapety w salonie to chyba słaby pomysł :D pokój miał być "wyjątkowy", a nie śmieszny. Obrazy też chyba odpadają, bo to standard, a Ula.Ginter chciała coś niecodziennego.
Widziałem kiedyś w salonie ścianę całkowicie zasłoniętą rodzinnymi fotografiami, wyglądało to po prostu mega! Może to jest jakieś wyjście :D Jeśli nie, to zawsze możesz sprawić sobie do salonu jakieś ładne akwarium! Podświetlone i udekorowane będzie robić wrażenie. Uwierz!
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
Norbi89
Posty: 66
Rejestracja: pt cze 09, 2017 10:13 am

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 9:11 am

Cześć :D :D :D
Co powiesz na cegłę w salonie? Ściany z płytkami cegłopodobnymi też super wyglądają. Na pewno jest to wygodniejsze niż akwarium, które trzeba regularnie czyścić. Możesz zaszaleć i wystylizować salon na retro albo klasyczny. Opcji jest wiele!
Kto się wszędzie czuje jak w domu, nigdzie nie jest u siebie.

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 9:18 am

Bulmowski.Grzegorz pisze:
śr sie 28, 2019 8:57 am
guzik_ilona pisze:
śr sie 28, 2019 8:42 am
Hejka!
Ostatnio widziałam piękne fototapety. Były mega realistyczne. Może to Ci się spodoba? Jak wybierzesz sobie dobry wzór to może wypalić. Ewentualnie można standardowo skusić się na jakieś ładne obrazy, to zawsze wygląda dobrze ;)
Fototapety w salonie to chyba słaby pomysł :D pokój miał być "wyjątkowy", a nie śmieszny. Obrazy też chyba odpadają, bo to standard, a Ula.Ginter chciała coś niecodziennego.
Widziałem kiedyś w salonie ścianę całkowicie zasłoniętą rodzinnymi fotografiami, wyglądało to po prostu mega! Może to jest jakieś wyjście :D Jeśli nie, to zawsze możesz sprawić sobie do salonu jakieś ładne akwarium! Podświetlone i udekorowane będzie robić wrażenie. Uwierz!
Akwarium niestety odpada, dzieci też nie mam więc zdjęć za dużo nie znajdę :P
Salon z cegłą na ścianie wydaje się fajny, tylko jak urządzić z tym salon? :geek:
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

Awatar użytkownika
wiki.g
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:23 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 9:24 am

Hejka!
Ula.Ginter co powiesz na salon w stylu vintage, z cegiełką na ścianie, kilkoma ramkami ze zdjęciami i lampionami, które nadadzą klimatu. Skoro mieszkasz sama z mężem, to takie ciche i urocze miejsce może być idealne! Jeśli wszystko zrobisz kreatywnie to gwarantuję, że szczęka opadnie wszystkim znajomym!
Życia nie należy brać zawsze tak śmiertelnie poważnie, inaczej nie jest godne tego, aby je przeżyć.

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Re: Puste ściany. Jakieś pomysły?

śr sie 28, 2019 9:29 am

wiki.g pisze:
śr sie 28, 2019 9:24 am
Hejka!
Ula.Ginter co powiesz na salon w stylu vintage, z cegiełką na ścianie, kilkoma ramkami ze zdjęciami i lampionami, które nadadzą klimatu. Skoro mieszkasz sama z mężem, to takie ciche i urocze miejsce może być idealne! Jeśli wszystko zrobisz kreatywnie to gwarantuję, że szczęka opadnie wszystkim znajomym!
To jest myśl!! <3 lampiony i świeczki oświetlające biały kamień! Chyba już wszystko wiem :D najchętniej już dzisiaj zaczęłabym pracę!!!
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości