Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 9:37 am

Słuchajcie!!

W końcu w trendach są kolory, które tak bardzo mi się podobają. Wszystkie naturalne odcienie, słoma, rattan... No po prostu kocham. I idealnie się złożyło, bo chciałabym to wykorzystać. Ciągle widze w sklepach kolejne piękne dekoracje i... po prsotu nie wiem na co się zdecydować. Zawsze myślałam, że lubię minimalistyczne dekoracje, ale teraz wydaje mi się, że do boho moglabym się śmiało przekonać. Trochę przepychu nie zaszkodzi, zwłaszcza jak wszystko jest w takich ładnych, naturalnych kolorach :)

No i tu moje pytanie do was (bardziej do kobitek, bo nie wiem, czy faceci cokolwiek mi pomogą - bez urazy panowie ;) ) Macie jakieś pomysły na dekoracje do salonu?? Bo wiecie, ja lubie takie praktyczne rozwiązania i generalnie mój mały jest alergikiem, więc nie mogę mieć za dużo kurzołapków, haha niesety.

Rzućcie jakimiś pomysłami, może coś ciekawego sie znajdzie :D
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 10:07 am

Cześć :)

Nie wiem dokładnie jaki styl lubisz, bo w końcu boho też ma tyle rodzajow... wydaje mi się , że najlepiej byłoby jakbyś sobie ściągnęla jakąś aplikacje z inspiracjami, bo tam najwięcej mozna znaleźć. albo po prostu przejdź się po sklepach, bo tam rzeczy też stoją tak, aby mozna było łatwo coś sobie skompletować :D

Od siebie powiem tylko, że często jest tak, że jak ide do sklepu, to pojedyncze rzeczy rzadko mi się podobają. Ale jak spojrze na nie z dystansem to w grupie są całkiem ładną kompozycją :) Warto też tak na to spojrzeć

Pozdrawiam :)
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 10:09 am

Teraz wszyscy chcą mieć boho... ja w ogóle teego nie rozumiem. jest tyle ładnych rzeczy. nawet meble "boho" są najczęściej na jeden sezon. większość wygląda jak typowe meble do ogrodu... moda minie i ciekawi mnie co zrobicie z tymi wszystkimi rzeczami. :lol:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
KokoszkaP23
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:49 pm

Re: Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 10:22 am

martaasta09 po co Pani tak pisze? kobitka tylko spytała o pomysły na dekoracje... jak Pani się styl boho nie podoba, to po co w ogóle pisze tu Pani swoje zdanie? bo nie rozumiem. przecież można po prostu pisać dalej, a nie zaśmiecać forum...
Omnia vincit amor et nos cedamus amori

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 10:25 am

hahaha a pani to co niby robi? to takie samo zaśmiecanie jak moje. ja przynajmniej wyraziłam swoje zdanie, że nie warto w ogóle wchodzić w te całe "boho" bo moda na nie minie tak samo szybko, jak się zaczeła. strasznie nie lubie tego, że wszystko musi być "modne" i "trendy" tylko po to, żeby sie móc na fejsie tym chwalić
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 10:39 am

Witam,

ja jestem wielką wielbicielką stylu boho i przyznam, że akcenty tego stylu widać w moim domu niezmiennie od wielu lat. Kocham to, co naturalne i doskonale Panią Gosiak rozumiem. Myślę, że faktycznie pomysł z szukaniem inspiracji jest tutaj najlepszy - w końcu ludzie są różni i każdemu podoba się coś innego...

Ja np. uwielbiam otaczać się swoją pasją :) Myślę, że tego typu dekoracje (np. stylowe obrazy, których dzisiaj jest multum) z ulubionym motywem zawsze się sprawdzą. Osobiście bardzo lubię takie rozwiązania, bo przypominają o tym, co się w życiu lubi robić. Lubisz ogród? Wybierz obrazy kwiatów. Wędrówki? To panoramę. Dla mnie dom musi inspirować i motywować...
Przecież nie trzeba od razu stawiać na krzykliwą tapetę we wzory... Sama ostatnio szukałam obrazów do domu, które przypominałyby o łucznictwie (jedno z moich dzieci uwielbia) i uznałam, że to świetny pomysł, aby codziennie się motywować. Znalazłam tyle pięknych propozycji!! Wystarczy tylko trochę chęci i można znaleźć prawdziwe perełki. A jak dołożymy do tego miękkie, delikatne poduszki, naturalny lniany kocyk i multum roślin do pokoju ooo :D nie ma moim zdaniem bardziej rodzinnego i ciepłego wnętrza niż boho.

życzę wytrwałości i żeby znalazła Pani najpiękniejsze dodatki do domu :) Pozdrawiam
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Salon w stylu boho. Macie pomysły na dekoracje?

czw wrz 16, 2021 10:46 am

Eh... No cóż. Widzę drogie Panie, że nic tu po mnie. Chyba faktycznie ściągnę jakąś aplikację. Dziękuję za odpowiedzi! :)
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości