Sypialnia jak urządzić?

Awatar użytkownika
michauzuk77
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:01 am

Mała sypialnia - 24m2 z dwoma półkami, regałem i szafą. Jak polecacie coś takiego urządzić? Chodzi mi głównie o ściany :D Ma być zmysłowo, ale kolorowo. Miałem na oku kilka obrazów + tapetę na jednej ścianie. Ktoś ma w sypialni jakieś konkretne tapety? Jakie macie doświadczenia z tapetami albo fototapetami?
Ekspertem nie jestem :) wyznaję zasadę: nie wiem, to się wypowiem

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:05 am

Ja mam fototapetę w sypialni!!!! Ludzie w necie raczej takie rozwiązania hejtują, ale to chyba zależy od samej fototapety - wiadomo są lepsze i gorsze. No i trzeba umieć ją dobrze nakleić, żeby nie było żadnych pęcherzyków powietrza. ;)
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

Awatar użytkownika
MrtOstr
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:08 am

Jak dla mnie, tapety są zbyt wyraziste - sypialnia ma być stonowana (moja opinia!!!) :D ale dobra farba + 2-3 obrazy i będzie super. Na półeczce albo ścianie można też się skusić na kilka ważniejszych zdjęć i też jest super :)
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi.

Awatar użytkownika
Alka80
Posty: 14
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:12 am

Ja mam w sypialni fototapety! Efekt jest po prostu super :D Nie kosztowały wcale dużo, a wrażenia są mega! Rzuć okiem na te fototapety do sypialni ja kupiłam właśnie tutaj i drugi raz też bym kupiła! ;)
Bu­dowa mostów to naj­lep­szy pre­tek­st do te­go, aby nie próbo­wać za­sypy­wać dzielących ludzi przepaści.

Awatar użytkownika
Slaw34
Posty: 31
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 10:12 am

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:17 am

Ja miałem tapetę w sypialni, ale z czasem zaczęła się brzydko marszczyć :? :roll: zerwałem ją, pomalowałem ściany na na ciemny granat i jest teraz o niebo lepiej. Te tapety wcale nie były tanie...
Budowa domu, który nie ma fundamentów to jak rodzina, w której nie ma miłości.

Awatar użytkownika
ZosiaSamosia889
Posty: 45
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:53 pm

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:24 am

Jak dla mnie sypialnia nie potrzebuje ładnych fototapet. Zwykłe zdjęcia rodzinne załatwiają wszystko :D :D jak nie ma jeszcze pełnej rodzinki, to zawsze zostaje druga połówka co nie ;) ogólnie, to im bardziej "spersonalizowane" wnętrze, tym lepiej :geek:
To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić.

Awatar użytkownika
KokoszkaP23
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:49 pm

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 11:28 am

Hej! Ja też znam ten sklep z fototapetami :D polecam serdecznie, fototapety mają po prostu genialne ;) Z tego co pamiętam, to chyba nawet dorzucają do zamówienia klej, więc mega miło. ;)
Omnia vincit amor et nos cedamus amori

Awatar użytkownika
Anielka96.85
Posty: 50
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:38 pm

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 12:13 pm

Wtedy na jedną ścianę (pustą) daj fototapetę, a na pozostałych możesz sobie dobrać jeszcze jakieś fajne zdjęcia czy obrazy. Ogólnie to koszt nie będzie jakiś wielki, a efekt będzie super. Tylko błagam, uważaj jak będziesz kleił te fototapety, bo pęcherzyki powietrza potem już nie zejdą.
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić. "

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Sypialnia jak urządzić?

pn kwie 19, 2021 12:19 pm

Ja też mam fototapetę, z tym że w salonie. Sam nie chciałem tego kleić, zatrudniłem fachowców i efekt jest super. Jak nie chcesz sam się zabierać, to takie usługi wcale nie są drogie. :geek:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości