Drzwi drewniane czy aluminiowe?

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:48 am

Cześć. Chcemy z mężem wymienić drzwi zewnętrzne w naszym domu i zastanawiamy się, które wybrać – drewniane czy aluminiowe. Jeśli macie drewniane lub aluminiowe, dajcie znać jak wam się sprawdzają i które polecacie kupić. Szukamy drzwi, które będą nam służyć latami.
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

Awatar użytkownika
ZosiaSamosia889
Posty: 45
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:53 pm

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:49 am

Aluminiowe!!!! Drzwi aluminiowe to moim zdaniem najlepszy możliwy wybór. Przez wiele lat miałam drzwi drewniane, a teraz od kilku miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką drzwi aluminiowych. Złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Są bardzo wytrzymałe. Pan w sklepie mówił, że nie odkształcają się, nie wyginają i są leciutkie. Przyjemnie się je otwiera i bardzo ładnie wyglądają. Drzwi aluminiowe polecam wszystkim znajomym, bo są naprawdę godne polecenia.
To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić.

Awatar użytkownika
wiki.g
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:23 pm

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:49 am

My z chłopakiem jesteśmy w trakcie budowy domu i kupiliśmy drzwi aluminiowe. Wyglądają bardzo nowocześnie i dostępne są w wielu kolorach. My postawiliśmy na kolor butelkowej zieleni. Prezentuje się naprawdę swietnie na tle naszego białego domku. Zastanawialismy się też nad drzwiami drewnianymi, ale nie pasowały nam jakoś do naszej koncepcji, a poza tym te porządne modele są naprawdę drogie. Drzwi aluminiowe kupiliśmy taniej, ale naprawdę jestesmy zadowoleni z wyboru. Wyglądają na porządne, a ten kolor po prostu zachwyca.
Życia nie należy brać zawsze tak śmiertelnie poważnie, inaczej nie jest godne tego, aby je przeżyć.

Awatar użytkownika
guzik_ilona
Posty: 32
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:53 pm

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:50 am

Wow, zielone drzwi to moje marzenie, właśnie w kolorze butelkowej zieleni. Robie właśnie porzadki przed domem i mam ochotę coś zmienić. Nasze drzwi drewniane już przeszły swoje, mimo że mąż je konserwuje to nie wyglądają już tak samo dobrze, jak kiedys, a słyszałam że drzwi aluminiowe są bardzo trwałe i nie odkształcają się, co jest super przy małych dzieciach. Mam dwóch synów, którzy zrobili sobie z drzwi wejsciowych bramkę do strzelania goli. Drzwi są notorycznie obijane. Przydałyby mi się taki porządny, aluminiowy model.
Uwielbiam koty.

Awatar użytkownika
Norbi89
Posty: 66
Rejestracja: pt cze 09, 2017 10:13 am

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:50 am

Ja mam drzwi drewniane i bardzo je sobie chwalę, choć nie będę ukrywać, że sporo kosztowały. Wydałem jednak te pieniądze z czystym sumieniem, ponieważ wiedziałem, że jak raz kupie drzwi, to na długie lata. Kupiłem drzwi drewniane z polecenia moich rodziców, którzy swoje mają tez bardzo długo i super wyglądają, tylko oni akurat mają mieszkanie w bloku, więc drzwi nie są narażone na deszcz, śnieg i mrozy, więc drzwi mają prawo po 15 latach wyglądać nadal super. Tak czy siak, polecam drewniane, ale te z prawdziwego drewna, a nie tanie podróbki.
Kto się wszędzie czuje jak w domu, nigdzie nie jest u siebie.

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:51 am

Ja też mam drewniane, choc w ostatnim watku rownież o drzwiach ktoś wrzucil link to drzwi aluminiowych bez klamki i powiem wam, ze od tamtej pory chodzą za mną te drzwi. Choc te drewniane jeszcze by mi posluzyly, to chyba jednak zdecyduje się na zakup tych aluminiowych. Raz się zyje!
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:52 am

A ja wam powiem, ze to zalezy. Starsi ludzie chwala sobie drewniane, młodsi aluminiowe, tez ze względu na to ze mają fajny nowczesny wyglad i super się prezentuja. Drewno bardziej kojarzy się z klasa i elegancja, ale czy z nowoczesnoscia? Nie jestem przekonany. Jak można kupić drzwi aluminiowe w roznorodnych kolorach to nie dziwie się ze większość osob kupuje aluminiowe np. w kolorze czerwonym czy niebieskim.
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Drzwi drewniane czy aluminiowe?

pn lip 25, 2022 9:52 am

Dzięki za rady, choc nadal nie wiem, które drzwi wybrać, ale może rzeczywiście postawić na nowoczesnosc i kupic drzwi w jakims odjazdowym kolorze, albo np. w kolorze szarym, który od lat jest bardzo modny? Musze wszystko na spokojnie przemyslec i dopiero podejme decyzje.
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości