Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:36 am

Jestem w trakcie budowy domu. Właśnie zabieram się za kupno drzwi wejściowych do domu. Nie myślałem, że wybór drzwi sprawi mi tyle problemów. Wybór jest naprawdę spory, a ja nie potrafię zdecydować się na jeden model. Jakie macie drzwi w swoich domach? Jesteście z nich zadowoleni?
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

Awatar użytkownika
Aleksy92
Posty: 68
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:50 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:38 am

Ja rok temu skończyłem się budować, na szczęście to już za mną. Wybór odpowiednich drzwi to nie lada wyzwanie. Ile się z żoną najeździliśmy, żeby wybrać odpowiednie.. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup drzwi antywłamaniowych, ponieważ często wyjeżdżamy i nie chcemy za każdym razem martwić się, czy ktoś nas czasami nie okradnie pod naszą nieobecność. Sprawdzają się super. Są naprawdę solidne. Niestety nie pamiętam nazwy modelu, bo kupowaliśmy je w stacjonarnym sklepie, ale niezależnie od modelu, polecam drzwi antywłamaniowe.
Jestem jak kot - zawsze spadam na cztery łapy

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:39 am

Cześć. My z mężem zdecydowaliśmy się na ten model https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-bez-klamki/. Dom mamy urządzony w nowoczesnym stylu, więc drzwi dopasowaliśmy do całej reszty. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Prezentują się obłędnie, a na dodatek są bardzo solidne. Jak drzwi to tylko te! Polecam je wszystkim znajomym.
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:39 am

Ja mam od dobrych 10 lat drzwi drewniane i odpukac do tej pory sluza. Nie mam im nic do zarzucenia, choc nie powiem, ze wrazenie zrobily na mnie te nowoczesne drzwi bez klamki, o których link ktos wkleil wyzej. Wygladaja naprawdę super. Moze jednak zdecyduje się na wymiane w najblizszym czasie? :))))))))
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
Norbi89
Posty: 66
Rejestracja: pt cze 09, 2017 10:13 am

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:41 am

My mamy drzwi drewniane już od kilkunastu lat. Ogolnie polecam, ale wiem, ze wiele osob odstrasza cena. Sa dość drogie i trzeba pamietac, aby co jakiś czas drewno konserwowac. Mimo to jestesmy z nich zadowoleni. Mimo lat nadal wygladaja super.
Kto się wszędzie czuje jak w domu, nigdzie nie jest u siebie.

Awatar użytkownika
Slaw34
Posty: 31
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 10:12 am

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:43 am

Ja mam drzwi aluminiowe i tez je polecam. Udalo mi się je kupic w dobrej cenie, jak akurat były promocje. Sa bardzo trwale i wytrzymale. Mam male dziecko. Nie raz zdazylo się ze syn w nie kopnal czy rzucil pilka i nic się z nimi nie dzieje. Poki co sprawdzaja się. Polecam kupowac na promocjach, mi udalo się zaoszczedzic 400zl
Budowa domu, który nie ma fundamentów to jak rodzina, w której nie ma miłości.

Awatar użytkownika
rude_dude234
Posty: 49
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:30 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:43 am

My z mezem zdecydowalismy się na drzwi metalowe. Przekonala nas przede wszystkim cena, bo udalo się je kupic za dobre pieniadze. Nie do konca byliśmy pewni czy się sprawdza, ale okazaly się naprawdę strzalem w dziesiatke. Sa bardzo solidne i trwale. To zakup na lata
"Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:47 am

Drzwi antywłamaniowe – polecam. Zwłaszcza tym, którzy często wyjeżdżają i chcą mieć spokojną głowę o swój dom. Do tego jakiś alarm i można zostawiać dom na tydzień bez żadnego stresu. Wybór jest naprawdę spory. Znajomi się teraz budują i też nie wiedzieli, na które się zdecydować. Ja uważam, że drzwi powinny być porządne, żeby we własnym domu czuć się bezpiecznie. W mojej okolicy było ostatnio kilka włamań. Przezorny zawsze ubezpieczony jak to mówią.
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:48 am

Kiedys to robili porzadne drzwi. Kupowales i miales na cale życie! Mam swoje drzwi od 30 lat i sluza, nie potrzebuje zadnych nowych wynalazkow. Pozdrawiam
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

Awatar użytkownika
MrtOstr
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:49 am

A ja się nie zgadzam. Technologia idzie do przodu i drzwi tez. Teraz to można nawet kupic drzwi na odcisk palca. Ja lubie takie rzeczy, oczywiscie nie kazdy musi, ale 50 lat temu raczej nikt nie slyszal o drzwiach antywlamaniowych, a teraz można je bez problemu kupic, dokupic sobie kamery, alarmy i nikt na posesje nie wejdzie. A jeszcze jak ma się duzego psa to już w ogole zyc nie umierac.
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi.

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:50 am

Wow, dziękuję za tak liczne opinie. Chyba skuszę się na te drzwi bez klamki. Wyglądają bardzo nowocześnie, a jeśli do tego są jeszcze solidne, to chyba zdecyduje się na ich zakup. Choć po głowie chodzą mi jeszcze te antywłamaniowe... Sam nie wiem. Muszę do porządnie przemyśleć. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu.
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

Awatar użytkownika
Alka80
Posty: 14
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:50 am

Noo, nie ma co podejmowac nieprzemyslanych decyzji. Drzwi kupuje się raz na kilkanascie lat, a niektorzy jak kupia to przez cale życie ich uzywaja, więc wszystko na spokojnie. Moi rodzice maja drzwi, które kupil jeszcze mój dziadek, więc naprawdę niektore modele starych drzwi są nieocenione i sluza rodzinom od pokolen.
Bu­dowa mostów to naj­lep­szy pre­tek­st do te­go, aby nie próbo­wać za­sypy­wać dzielących ludzi przepaści.

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:51 am

A ja lubię nowoczesność. Wymieniłam ostatnio w domu stare drzwi i od razu cały dom wygląda inaczej. Drzwi naprawdę mogą wiele zmienić, zwłaszcza te, które mają nowoczesny wygląd. Naprawde uwierzcie mi, ze dom wyglada zupelnie inaczej, choc muszę przyznac ze stare drzwi mialy 15 lat i nie było po nich widac tych lat.
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

Awatar użytkownika
Anielka96.85
Posty: 50
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:38 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:52 am

Ile ludzi, tyle gustów. Niektórzy zadowoleni są z drzwi, które mają 30 lat, inni pokochali te nowoczesne wersje. Ważne, aby każdy dopasował drzwi do swoich potrzeb. Sama miałam stare, ale porządne drzwi, ale wymieniłam je, w sumie tylko dlatego, bo mogłam, i żałuje, bo okazało się, że te stare były o wiele lepsze. A z drugiej strony wiele osób wymienia stare drzwi na nowe i są z tego wyboru bardzo zadowoleni.
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić. "

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Re: Jakie drzwi zewnętrzne do domu polecacie?

pn lip 25, 2022 8:52 am

Dzięki jeszcze raz za tak liczne wypowiedzi!!! Mam nadzieje, że pomogą podjąć decyzję nie tylko mnie, bo w doświadczenia wiem, że podczas budowy domu, każda podjęta decyzja jest jak kamień z serca :)
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości