Co na ściany w przedpokoju

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:30 pm

Hejka,
niewielki, ale dobrze oświetlony przedpokój do remontu. Co polecacie na ściany? Nie chce samej farby, zależy mi żeby było z przytupem, ale bez zbędnego zajmowania miejsca.
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
guzik_ilona
Posty: 32
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:53 pm

Re: Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:33 pm

Jak dla mnie w przedpokoju zawsze rządzą zdjęcia rodzinne :D wiesz, ładne ramki, dobre kadry i to wtedy wygląda przepięknie. No i nie wykosztujesz się jakoś bardzo, chyba że będziesz chciał drukować fotki w większych rozmiarach (polecam!!!!) ;)
Uwielbiam koty.

Awatar użytkownika
barbara86
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:46 pm

Re: Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:35 pm

Taaaak, zdjęcia są super pomysłem! Też tak zrobiłam i wygląda to bardzo dobrze. Inna sprawa, że takie fotki zawsze przyciągają uwagę. Nikt nie przechodzi obojętnie, czyli gwarantowane dobre pierwsze wrażenie dla Twojego mieszkanka ;) 8-)

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Re: Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:39 pm

Może jeszcze kroczek dalej :D ostatnio fototapety robią fenomenalną robotę. Z tego co widziałam, można nawet zamawiać fototapety z własnych zdjęć! :) Koleżanka ma coś takiego i to wygląda po prostu nieziemsko 8-)
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:43 pm

Nieeee, nie bierz żadnych fototapet! Straszne bąble się na nich robią i nic nie można z nimi zrobić :oops: :evil: Męczyłam się z tym kilka dni, a potem po prostu zerwałam. to nie są małe pęcherzyki, tylko prawdziwe BĄBLE, które wyglądają okropnie...
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

Awatar użytkownika
Aleksy92
Posty: 68
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:50 pm

Re: Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:48 pm

Że co proszę? Sam mam fototapetę w salonie od kilku miesięcy i nie mam żadnych problemów z pęcherzykami powietrza. Takie pęcherzyki to wina złego przyklejenia fototapety. Mogłaś też nie wyczyścić odpowiednio dobrze ściany. Nawet drobinka kurzu wystarczy, żeby powstał pęcherzyk.
Jestem jak kot - zawsze spadam na cztery łapy

Awatar użytkownika
wiki.g
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:23 pm

Re: Co na ściany w przedpokoju

pn kwie 19, 2021 12:57 pm

Nie no, czasami te fototapety naprawdę wyglądają średnio, ale to chyba zależy od sklepu. No ale umówmy się, wszędzie znajdą się lepsze i gorsze produkty. Dobre fototapety naprawdę mogą imponować, ale słabe (takie też widziałem) są po prostu tragiczne. Jeśli już decydujesz się na tapety/fototapety, to radzę nie kierować się niską ceną :)
Życia nie należy brać zawsze tak śmiertelnie poważnie, inaczej nie jest godne tego, aby je przeżyć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości