Strona 1 z 1

Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:30 pm
autor: Bulmowski.Grzegorz
Hejka,
niewielki, ale dobrze oświetlony przedpokój do remontu. Co polecacie na ściany? Nie chce samej farby, zależy mi żeby było z przytupem, ale bez zbędnego zajmowania miejsca.

Re: Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:33 pm
autor: guzik_ilona
Jak dla mnie w przedpokoju zawsze rządzą zdjęcia rodzinne :D wiesz, ładne ramki, dobre kadry i to wtedy wygląda przepięknie. No i nie wykosztujesz się jakoś bardzo, chyba że będziesz chciał drukować fotki w większych rozmiarach (polecam!!!!) ;)

Re: Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:35 pm
autor: barbara86
Taaaak, zdjęcia są super pomysłem! Też tak zrobiłam i wygląda to bardzo dobrze. Inna sprawa, że takie fotki zawsze przyciągają uwagę. Nikt nie przechodzi obojętnie, czyli gwarantowane dobre pierwsze wrażenie dla Twojego mieszkanka ;) 8-)

Re: Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:39 pm
autor: Ula.Ginter
Może jeszcze kroczek dalej :D ostatnio fototapety robią fenomenalną robotę. Z tego co widziałam, można nawet zamawiać fototapety z własnych zdjęć! :) Koleżanka ma coś takiego i to wygląda po prostu nieziemsko 8-)

Re: Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:43 pm
autor: Gosiak
Nieeee, nie bierz żadnych fototapet! Straszne bąble się na nich robią i nic nie można z nimi zrobić :oops: :evil: Męczyłam się z tym kilka dni, a potem po prostu zerwałam. to nie są małe pęcherzyki, tylko prawdziwe BĄBLE, które wyglądają okropnie...

Re: Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:48 pm
autor: Aleksy92
Że co proszę? Sam mam fototapetę w salonie od kilku miesięcy i nie mam żadnych problemów z pęcherzykami powietrza. Takie pęcherzyki to wina złego przyklejenia fototapety. Mogłaś też nie wyczyścić odpowiednio dobrze ściany. Nawet drobinka kurzu wystarczy, żeby powstał pęcherzyk.

Re: Co na ściany w przedpokoju

: pn kwie 19, 2021 12:57 pm
autor: wiki.g
Nie no, czasami te fototapety naprawdę wyglądają średnio, ale to chyba zależy od sklepu. No ale umówmy się, wszędzie znajdą się lepsze i gorsze produkty. Dobre fototapety naprawdę mogą imponować, ale słabe (takie też widziałem) są po prostu tragiczne. Jeśli już decydujesz się na tapety/fototapety, to radzę nie kierować się niską ceną :)