Ceny kawalerek w Wielkopolsce

Awatar użytkownika
Aleksy92
Posty: 68
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:50 pm

Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 6:47 am

Cześć,
orientujecie się coś w cenach kawalerek w Wielkopolsce? Poznań odpada, wiadomo ale taka Piła - czy ceny w Pile są dużo niższe od cen w Poznaniu? I co z Kaliszem, Koninem czy Gnieznem :ugeek: ktoś coś?
Jestem jak kot - zawsze spadam na cztery łapy

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 7:10 am

hejka,
ja porównywałam kiedyś ceny i wiesz co, najlepiej wypadał chyba Konin, ale też umówmy się - Konin ma do zaoferowania najmniej z większych miast Wielkopolski. Inna sprawa, że z Konina wszędzie jest daleko :lol: :lol: :lol:
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 7:13 am

W czym Ci przeszkadza Konin? Jest świetny! Mieszkałem tam prawie dwa lata (bo dostałem tam dobrą robotę) i fajnych kawalerek było po prostu multum. Samo miasto też niczego sobie, jest gdzie pójść na spacer czy się rozerwać. A ceny kawalerek naprawdę są tam niższe. Ja bym się serio zastanowił! :D
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 7:35 am

Cześć!
W Poznaniu też można znaleźć tanie kawalerki. Może nie w centrum, ale kilka dzielnic ma dobre oferty, a przecież w Poznaniu dojechać na stare miasto nawet z Kwiatowego to kwestia minut.
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

Awatar użytkownika
Ula.Ginter
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:42 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 7:41 am

Na Poznań Grunwald można kupować już nawet za 6k/m2 wiadomo, że jak wleci okazja, to można dużo taniej, ale z własnego doświadczenia wiem, że kawalerki w Poznaniu rozchodzą się jak świeże bułeczki :D
Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.

Awatar użytkownika
barbara86
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:46 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 8:52 am

Ja kupiłam kawalerkę w Pile, na Wojska Polskiego. Odkąd wyremontowali główną ulicę, to całe miasto mogę przejechać w kilka/kilkanaście minut. 32m, 6,300 za metr - nie ma tragedii, a trafiło mi się naprawdę ładne mieszkanko 8-)

Awatar użytkownika
rude_dude234
Posty: 49
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:30 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 9:08 am

Jak dla mnie, to dziwne, że odrzuciłeś Poznań z marszu! Tam też można wyhaczyć tanie kawalerki, a jednak Poznań to Poznań. Ani Piła, ani Kalisz nie są w stanie zaoferować tego, co daje Poznań :D Szczerze! naprawdę piękne miasto, zwłaszcza nocą!
"Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"

Awatar użytkownika
martaasta09
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:44 pm

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 9:16 am

Już od lat mieszkam w Kaliszu :) Już nie mieszkam w swojej kawalerce, ale zawsze byłam z niej bardzo zadowolona. Wtedy ceny były nieco inne - płaciłam 5000 za m2, a to było naprawdę dobrze wykończone mieszkanko!
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie.

Awatar użytkownika
MrtOstr
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 9:21 am

A jak myślicie? Na serwisach są duże przebitki? W sensie, jeśli sprawdzam sobie ogłoszenia w serwisie internetowym, to tam prowizje są duże? Bo ja zawsze się boję, że to kwestia grubych tysięcy. :roll:
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi.

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Ceny kawalerek w Wielkopolsce

czw kwie 08, 2021 9:23 am

Cześć!
Do pytania powyżej - serwisy raczej nie pobierają dodatkowych opłat :D utrzymują się głównie z reklam, więc często to na serwisach znajduje się najlepsze oferty ;)
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość