Strona 1 z 1

Praca w Krakowie

: śr paź 24, 2018 10:08 am
autor: a.tracz
Cześć! Nie wiem, gdzie umieścić taki temat, ale mam nadzieję, że tutaj będzie ok. Widziałam, że Oknoplast obecnie poszukuje ludzi do pracy na różne stanowiska: https://oknoplast.com.pl/kariera/oferty-pracy/

I tutaj są m.in:
- elektryk
- pracownik produkcji
- pracownik magazynu
- itp.

Mój mąż od zawsze był związany z branżą okienną, drzwiową, stolarką itd. Właśnie tutaj mamy do Was pytanie. Czy ktoś z Was miał styczność z pracą w Oknoplaście? Jesteśmy z Krakowa, oferty brzmią interesująco, wynagrodzenie też. Z jednej strony słyszę sprzeciwy, że nie warto, że znajdzie się coś lepszego, zwłaszcza w Krakowie, a z drugiej wiem, że taka praca mogłaby uszczęśliwić męża, gdyby pracował wśród zagadnień, które nie są mu obce.

Ktoś coś?

Re: Praca w Krakowie

: śr paź 24, 2018 10:09 am
autor: Bulmowski.Grzegorz
Mój szwagier pracował u nich jakieś półtora roku, bez większych wzlotów i upadków, było okej, już nie pracuje, bo wyjechał z moją siostrą do Norwegii, ale jak opowiadał to zawsze było "OK", nic więcej nie mówił, ale też nie narzekał.

Re: Praca w Krakowie

: śr paź 24, 2018 10:10 am
autor: KokoszkaP23
Oferty ciekawe, pewnie ilość wynagrodzenia uzależniona od zdolności, jeśli Twój mąż czuje się w takim temacie dobrze, to czemu nie. Warto spróbować. Jeśli nie będzie mu się podobało - zrezygnuje. A kto wie, co tak naprawdę go tam czeka, może to klucz do lepszego życia, albo po prostu do wyższych zarobków. Nie ma się co w sumie zastanawiać :)

Re: Praca w Krakowie

: śr paź 24, 2018 10:11 am
autor: a.tracz
No trochę racji w tym jest, zwłaszcza, że on od dawna zastanawia się nad zmianą pracy, bo obecna już go tak nie "pociąga" i codziennie czuje się nią po prostu zmęczony. Mam nadzieję, że coś w końcu się zmieni i mąż nie będzie mi marudził :)

Re: Praca w Krakowie

: śr paź 24, 2018 10:11 am
autor: Bulmowski.Grzegorz
Pewnie, niech próbuje, tak naprawdę nie ma nic do stracenia :)