Praca w Krakowie

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Praca w Krakowie

śr paź 24, 2018 10:08 am

Cześć! Nie wiem, gdzie umieścić taki temat, ale mam nadzieję, że tutaj będzie ok. Widziałam, że Oknoplast obecnie poszukuje ludzi do pracy na różne stanowiska: https://oknoplast.com.pl/kariera/oferty-pracy/

I tutaj są m.in:
- elektryk
- pracownik produkcji
- pracownik magazynu
- itp.

Mój mąż od zawsze był związany z branżą okienną, drzwiową, stolarką itd. Właśnie tutaj mamy do Was pytanie. Czy ktoś z Was miał styczność z pracą w Oknoplaście? Jesteśmy z Krakowa, oferty brzmią interesująco, wynagrodzenie też. Z jednej strony słyszę sprzeciwy, że nie warto, że znajdzie się coś lepszego, zwłaszcza w Krakowie, a z drugiej wiem, że taka praca mogłaby uszczęśliwić męża, gdyby pracował wśród zagadnień, które nie są mu obce.

Ktoś coś?
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Praca w Krakowie

śr paź 24, 2018 10:09 am

Mój szwagier pracował u nich jakieś półtora roku, bez większych wzlotów i upadków, było okej, już nie pracuje, bo wyjechał z moją siostrą do Norwegii, ale jak opowiadał to zawsze było "OK", nic więcej nie mówił, ale też nie narzekał.
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
KokoszkaP23
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:49 pm

Re: Praca w Krakowie

śr paź 24, 2018 10:10 am

Oferty ciekawe, pewnie ilość wynagrodzenia uzależniona od zdolności, jeśli Twój mąż czuje się w takim temacie dobrze, to czemu nie. Warto spróbować. Jeśli nie będzie mu się podobało - zrezygnuje. A kto wie, co tak naprawdę go tam czeka, może to klucz do lepszego życia, albo po prostu do wyższych zarobków. Nie ma się co w sumie zastanawiać :)
Omnia vincit amor et nos cedamus amori

Awatar użytkownika
a.tracz
Posty: 48
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:17 pm

Re: Praca w Krakowie

śr paź 24, 2018 10:11 am

No trochę racji w tym jest, zwłaszcza, że on od dawna zastanawia się nad zmianą pracy, bo obecna już go tak nie "pociąga" i codziennie czuje się nią po prostu zmęczony. Mam nadzieję, że coś w końcu się zmieni i mąż nie będzie mi marudził :)
Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu - najprawdziwsza prawda!

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Praca w Krakowie

śr paź 24, 2018 10:11 am

Pewnie, niech próbuje, tak naprawdę nie ma nic do stracenia :)
To, co mówię jest najważniejsze!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość