Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

Awatar użytkownika
Anielka96.85
Posty: 50
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:38 pm

Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 11:35 am

Nie, to nie jest najbardziej zuchwała próba włamania w historii :D zamontowałem na działce drzwi antywłamaniowe, ale coś jest z nimi nie tak. Czasami mam problem z ich otworzeniem - chodzi konkretnie o model Dierre, klasa RC3. Jakieś porady?
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić. "

Awatar użytkownika
Bulmowski.Grzegorz
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 02, 2017 1:33 pm

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 11:35 am

Na pewno nie powinieneś tam grzebać sam. Zwłaszcza, jak się na tym nie znasz.
To, co mówię jest najważniejsze!

Awatar użytkownika
Bartosz_07
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:05 pm

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 11:46 am

Zgadzam się z Grześkiem - jeśli masz jeszcze aktualną gwarancję, to możesz ją w ten sposób unieważnić. Jeśli już jest po gwarancji, to za każdą usterkę, którą zrobisz, będziesz musiał zapłacić extra u fachowca ;)
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

Awatar użytkownika
wiki.g
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:23 pm

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 12:09 pm

Coś mi się wydaje, że gdyby gwarancja była jeszcze aktualna, to autor wpisu nie otwierałby tematu :P ;) Sama miałam problemy z drzwiami antywłamaniowymi (konkretnie z zamkiem), ale ślusarz to naprawił w kilka godzin. Zapłaciłam 200 zł i drzwi działają jak nowe.
Życia nie należy brać zawsze tak śmiertelnie poważnie, inaczej nie jest godne tego, aby je przeżyć.

Awatar użytkownika
MrtOstr
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:25 am

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 12:18 pm

Powiem Wam, że ze ślusarzami to też jest różnie - jak w waszym mieście jest jakiś dobry to dobrze, ale na wsi czasami znaleźć jakiegoś dobrego ślusarza to wyzwanie z serii "impossible" :roll:
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi.

Awatar użytkownika
guzik_ilona
Posty: 32
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:53 pm

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 12:26 pm

Serio, pierwszy raz spotykam się z przypadkiem, że ktoś skarży się na trudny dostęp do ślusarza :D My w Poznaniu mamy najlepszych ślusarzy w całej Polsce :D 24/7, raz zatrzasnęłam kluczyki w samochodzie, a było grubo po 21, ale ślusarz przyjechał po kilkudziesięciu minutach.
Uwielbiam koty.

Awatar użytkownika
michauzuk77
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 12:38 pm

Cześć,
ja też nie polecam grzebać przy drzwiach antywłamaniowych w pojedynkę. Wiesz, one nie bez powodu są nazywane "antywłamaniowymi" - trochę trudniej je wyciągnąć z zawiasów albo sforsować zamek :D
Ekspertem nie jestem :) wyznaję zasadę: nie wiem, to się wypowiem

Awatar użytkownika
Gosiak
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 02, 2017 12:32 pm

Re: Jak otworzyć drzwi antywłamaniowe

pn sty 04, 2021 12:47 pm

Ludzie chyba naprawdę myślą, że usługi ślusarskie są jakieś drogie, a tak naprawdę to stosunkowo niewielkie pieniądze - zwłaszcza w porównaniu z nowymi drzwiami antywłamaniowymi. Wiele firm pracuje już 24/7 więc to już prawdziwe "pogotowie" ślusarskie.
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość