Jakie rolety wybrać?

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 11:39 am

Hej! Właśnie kupiliśmy z żonką nowe mieszkanie. Wiecie jak jest... chcemy je dopieścić w każdym calu ;) Teraz szukamy rolet. Nie wiemy na jakie się zdecydować, a we wcześniejszym mieszkaniu mieliśmy stare żaluzje, więc nie mamy porównania. Ktoś poratuje jakąś dobrą radą? :mrgreen:
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
michauzuk77
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 11:42 am

Hmm.. wiesz co, u mnie sprawdziły się klasyczne rolety, ciemne jak pierun, bo nie jestem w stanie zasnąć, kiedy do pokoju wpada choć odrobina światła, kiedy zasypiam. To już zależy od własnych preferencji. Nie wiem w sumie, czego Ty oczekujesz głównie od tych swoich rolet? :ugeek:
Ekspertem nie jestem :) wyznaję zasadę: nie wiem, to się wypowiem

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 11:46 am

Kurde wiesz co. Ciemne rolety nie bardzo mi podchodzą. Myślisz, że nie da rady, żeby jasne też dobrze blokowały promienie? :?
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:04 pm

Uważam, że najlepiej wybrać takie rolety, żeby dobrze prezentowały się we wnętrzu, bo jeśli wybierzesz ciemne rolety do jasnego pokoju, to nie będzie to wyglądało za dobrze.
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:07 pm

Kurcze... nie wiem już sam. Ściany mamy w kolorze beżowym, także wiadomo, że nie zamontuje sobie czarnych rolet. No nie wiem. A jeżeli chodzi o typ? Klasyczne, rzymskie..? Zależy nam, żeby było perfekcyjnie :D nie chcemy ich za chwilę zmieniać, dlatego to decyzja do przemyślenia. :cry:
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
michauzuk77
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:09 pm

Weź sobie czerwone rolety - i zahamują światło i atmosfera będzie przytulna haha :D
Ekspertem nie jestem :) wyznaję zasadę: nie wiem, to się wypowiem

Awatar użytkownika
matov_car
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:26 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:17 pm

Hahaha no niezła rada xD Myślę, że raczej kolega z niej nie skorzysta ;) dobrej jakości rolety, lekko przygaszony odcień i będzie super - światło nie dochodzi, wnętrze wygląda spójnie i schludnie. Skoro masz beżowe ściany, to może hm... ej! A może czekoladowe rolety? To wyglądałoby świetnie i spójnie :D aż sama zachciałam zmian :D
Jestem na tym forum nie bez powodu! :))

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:32 pm

Hmmmm... brązowe? To wcale nie jest taki zły pomysł. A macie jakieś konkretne do polecenia?
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
Slaw34
Posty: 31
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 10:12 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:37 pm

Ja mam bardzo fajne stąd https://wystroj-okien.pl/RoletyDzienNoc-Menu. Mam już x czasu i sprawdzają się super, nic sie z nimi nie dzieje, także śmiało
Budowa domu, który nie ma fundamentów to jak rodzina, w której nie ma miłości.

Awatar użytkownika
szymek_lewicki
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:49 pm

Też o nich słyszałem, zaraz przejrzę co tam mają ciekawego i może już niedługo będą nowe roletki :mrgreen: :mrgreen:
Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Awatar użytkownika
michauzuk77
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 11:27 am

Re: Jakie rolety wybrać?

pt lut 05, 2021 12:58 pm

Też je mam! Ale szare, są super, polecam z czystym sumieniem. Zastanawiałem się nad bordowymi, ale jednak wtedy w pomieszczeniu było zbyt ciemno, a ja lubie jasne przestrzenie :)
Ekspertem nie jestem :) wyznaję zasadę: nie wiem, to się wypowiem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość