Strona 1 z 1

Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 10:36 am
autor: Ula.Ginter
Cześć Kochani,

Wiem, ze na Was można liczyć, więc mam pytanko. Widziałam ostatnio tapety do łazienki. No i tak się zastanawiam czy takie tapety się sprawdzają. Przecież w łazience jest dość duża wilgotność i czy te tapety przeżyją w takich warunkach? :D

Czy do łazienki wybiera się specjalne tapety - wodoodporne?

Takie tapety mają naprawdę ciekawe wzory i w innych pomieszczeniach wyglądają po prostu BOSKO. Ja mam małą łazienkę i chciałam wybrać coś, co ją wizualnie powiększy.

Liczę na Waszą pomoc!

Re: Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 11:19 am
autor: barbara86
Tapeta do łazienki to chyba nie jest najlepszy pomysł. Szczególnie, jak patrzę na moją tapetę w przedpokoju. Koło drzwi wejściowych jest większa wilgotność - wiadomo. Tapeta w tym miejscu odłazi mi płatami.

Nie polecam!

Re: Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 11:23 am
autor: guzik_ilona
Ja to w ogóle nie przepadam za tapetami. Nigdy nie zapomnę, jak się męczyliśmy z tapetą w pokoju mojego brata. Tapeta kilka razy oczywiście była malowana, jak to w czasach PRL. Później zerwanie jej ze ściany to był koszmar po prostu. Zrywanie, moczenie i znów zrywanie. Żadnego remontu tak źle nie wspominam, jak tego.

Tapeta może i jest ok, jak się ją zakleja, ale mści się przy zdejmowaniu :twisted:

Re: Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 11:25 am
autor: Bulmowski.Grzegorz
Haha :D Ilona to co to za tapeta była? Od PRL już się zdążyło sporo zmienić w tej materii! Myślę, że tapety już nie są tak wrogo nastawione :)

Kleje do tapet są inne i sam ich materiał również. Ja mam akurat fototapetę w salonie - od dwóch lat i wygląda tak samo świetnie jak na początku. Nie wyblakła, nie wypłowiała, nie odkleja się.

Re: Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 11:28 am
autor: szymek_lewicki
Ja jeszcze nie zdecydowałem się na tapetę, ale żona jęczy o dłuższego czasu, więc chyba urlop będzie pod szyldem remontu :/

No to od razu spytam - gdzie kupić tapetę, żeby się z nią nie męczyć, żeby właśnie nie wyblakła itd. Bo jak żona będzie chciała, żebym po dwóch latach ją zrywał to zwariuję!

Re: Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 11:33 am
autor: Bulmowski.Grzegorz
Ja znalazłem fototapety na Rewallution. Tu akurat mają takie odporne fototapety do łazienki - możesz sobie oblukać. Mają naprawdę duży wybór i mnóstwo wzorów :) W łazience to chyba najlepiej wyglądałyby tapety z morzem albo laguną :)

Re: Tapeta do łazienki - tak czy nie?

: wt gru 15, 2020 11:40 am
autor: Ula.Ginter
Ooo... ale super te tapety. Teraz nie będę mogła się zdecydować!!!!